analiza fundamentaln jak najbardziej ale AT takze bo zauwaz , ze nas technikow nie interesuje przyczyna spadku o 60% czy tez wzrostu o 100% z 1,3-2,6zl bo my nie analizujemy przyczyny wzrostu czy tez spadku kursu lecz analizujemy przeszle zachowania inwestorow i na tej podstawie dokonujemy decyzji kupna czy tez sprzedazy pozdrawiam
piotreksep13
ps to czy techmex sie odwola od decyzji sadu czy tez nie jest dla mnie nieistotne bo jest o wiele bardziej istotny czynnik , ktory pokazuje jaka instytucja zroluje dlugi techmexu:) czyli
Krajowy fundusz kapitalowy :)
obecnie najwazniejszym punktem na , ktorym nalezy sie skupic jest obecnosc pana
Marka Dieti w zarzadzie techmexu co jest obecnie kluczowym czynnikiem i na , ktorym nalezy sie skupic:)
Marek Dieti pracowal wczesniej dla BGK a obecnie jest
MENADZEREM INWESTYCYJNYM W krajowym funduszu kapitalowym
jak myslicie po co taki czlowiek trafil do zarzadu techmexu??
myslicie , ze ktokolwiek pozwoli techmexowi upasc i spowodowac , ze wszystkie poufne informacje , ktore posiada aktualnie techmex(cala baza danych scoru jest w techmexie wiem bo dzwonilem) by trafily w niepowolane rece??
techmex upada to nie ma scora i wszystkie licencje traca waznosc
techmex pracowal dla wojska Norwegi , Dla NATO dla monu i cholera wie jeszcze dla kogo a tego typu firmy jak techmex dysponuja zbyt poufnymi danymi i posiadaja zbyt strategiczne aktywa (scor) by mozna bylo im pozwolic upasc i dlatego mamy menadzera inwestycyjnego z krajowego funduszu kapitalowego w techmexie
juz nie mowiac o ich aktywach i stosunku atywow do zobowiazan ogolem