Poczytałem troszkę o tej spółce, generalnie nie wygląda za ciekawie, długi ogromne w stosunku do zmniejszającej się działalności spółki, osobiście nie wierzę w upadek Techmexu ale cena akcji napewno nigdy nie wróci do wcześniejszych poziomów ale 5zł za kilka lat (o ile spółka przetrwa) jaknajbardziej realne :)