dzieki za duzy wywod ja technicznie kupowalem po ~1,50 i dla mnie po pieknej czytelnej 5-ce spadkowej gdzie 3-cia wydluzona korekty pozostaly w zmiennosci /plaska w okolicy 40zl i zygzak od ~`4.44 do 10-ciu / to co teraz 0.70 nie miesci sie w moich zmyslach
PS.Ciezko uwiezyc w bankructwo ale i sytuacja inna - banki licza kazdy grosz -pozdrawiam