przebijajac dzisiaj 0,95zl dalismy dosyc mocny sygnal kupna pozdrawiam
piotreksep13
ps wazne by sie utrzymac nad tym poziomem kilka dni i bedzie dobrze
jezeli mamy teraz poczatek trendu wzrostowego dlugoterminowego na techmexie i informacje , ktore do mnie docieraja sie potwierdza to spolka wyjdzie z klopotow i najprawdopodobniej juz nie zobaczymy kursu nizej a nizeli 70gr