Forum Forex +Dodaj wątek
Stella, po kolei......podałem że dane nie zmienią wg mnie głównego byka na Edku, i to nie ważne czy się skorekci mniej lub więcej i to podtrzymuje, podobnie jak na 1 innych parach, gdzie mam pozycje , natomiast w miedzy czasie skalpuje, nawet na 20 p. ale tego nie jestem w stanie pisać na bieżąco, podałem że jak od maxa w piatek spadnie ponad pól figury to nie wykluczam zamkniecia L ale na chwile, moim skromnym zdaniem edek chociaz 1.17 jest szansa ze zrobi, ale po drodze moze się korekcic, , przepraszam że piszę niezrozumiale