Forum Forex +Dodaj wątek

Re: 1.22 zobaczymy?

Zgłoś do moderatora
jednak obstawiam, ze jeszcze nie czas na gleboka korekte - zgadzam sie Yuan z Toba, cel glowny na teraz to 1.17/1.172, a w kazdym razie ten wzrost powinien zaliczyc minimum 1.16 (lub wyzej)
prawdopodobienstwo, ze 1.144 to koniec obecnych wzrostow (jak pisze wredny i JohnnyBdead) oceniam jako mniejsze
dlatego spodziewam sie teraz korekty mniejszej (max 1.108) mimo wszystko, z kanalu wzrostowego nie powinnismy wypasc - dla mnie pktem newralgicznym jest ok 1.108 wlasnie (lub ciut wyzej) - jesli zaczniemy spadac nizej, to sygnal, ze 1 koncepcja nie sprawdza sie
za Twoja koncepcja wiecej wg mnie przemawia