teraz powinna byc korekta spadkowa na edku (mniejsza lub wieksza), czyli logicznie dolar powinien urosnac
ale co bedzie ? - nikt nie jest jasnowidzem
nikt nie powie Ci, co masz zrobic, bo po 1. nikt nie chce brac odpowiedzialnosci za czyjes decyzje, ew. bledy, a po 2. zaczyna to wygladac jak doradztwo inwestycyjne, a to zastrzezone jest dla firm, ktore maja licencje KNF, zlamanie tego prawa (i to publicznie) podlega karze