Forum Forex +Dodaj wątek

Re: 1.22 zobaczymy?

Zgłoś do moderatora
patrzysz i nie widzisz ?
spojrz na swoj post i na moje odpowiedzi obrazowo, wzrokowo, jak na wykres
to nie robi sie "samo" - sprawdz - widzisz juz ?
uznalam wiec ze to Twoja sugestia w poscie
pytalam o edka - o duza korekte z jakiego poziomu wg Ciebie - zamiast odpowiedzi dostalam "sugestie"