Forum Forex +Dodaj wątek

Re: 1.22 zobaczymy?

Zgłoś do moderatora
decyzje podejmujesz Ty
zalezy od wielu rzeczy - czy kupilas na fx czy w realu? jesli w realu, to jak dlugo mozesz czekac ? jesli na fx to jakie masz depo ? znajac te odpowiedzi juz powinnas wiedziec