dzieki :) pisalam do JohnnyBdead w watku "czy ktoś jeszcze oprócz mnie wierzy w EUR/USD dzisiaj po1,1080 ze teraz spodziewam sie raczej mniejszej korekty (post z 18:02) chodzilo mi jednak o wieksza - taka np na 4H, chyba ze zakladasz, ze ciagle bez wiekszych korekt Pzdr Stella