Forum Forex +Dodaj wątek

Re: 1.22 zobaczymy?

Zgłoś do moderatora
dzieki :)
pisalam do JohnnyBdead w watku "czy ktoś jeszcze oprócz mnie wierzy w EUR/USD dzisiaj po1,1080
ze teraz spodziewam sie raczej mniejszej korekty (post z 18:02)
chodzilo mi jednak o wieksza - taka np na 4H, chyba ze zakladasz, ze ciagle bez wiekszych korekt
Pzdr
Stella