Sytuacja wygląda źle. Rynek wchodzi pomaleńku w panikę.
U was na Bosiu zwiększają się volumeny, a że obrót jest mizerny, to szykuje się masakreska.
Co prawda, jutro rynek może dokonać krótkotrwałego podskoku, ale nic to nie zmieni.
Można powiedzieć, że ugotujecie się w garnkach AMC na parze bez przypiekania, ale na miękko.
No cóż nie chcieliście posłuchać ostrzeżeń ck, to każdego nieprzymuszona wolna wola.
chodzik księżycowy
miało być inaczej a wyszło jak zwykle