Oczywiście o żadnym bezinteresownym siedzeniu mowy nie ma
środa 6 czerwca. Po dwunastej a na Bosiu nie ma transakcji.
Przednie numery. Podaży brak i ci co akcje mają, raczej ich nie sprzedadzą. Wierzą, że co najgorsze to już za Bosiem.
Nie ma też zainteresowania, a przynajmniej takie wrażenie chcą stworzyć duzi gracze. Czekają na co ?
Na optymistyczną wiadomość. Coś na rzeczy jest, coś się kroi, ale co ?
Wierzycie w to, że AT może przewidywać bliską przyszłość ?
Ja wierzę. Poczekamy, zobaczymy.
ck