Właśnie dokładnie tak jest. Rynek przecież cały czas jest w ruchu.
Skoro widać procesy akumulacji, to co mam jak uparty muł trzymać się tego co było kilka tygodni wcześniej.
Facet co to mnie w ten sposób zaatakował, nawet nie napisał pod swoim nikiem.
Doczekałem się wreszcie, że mu ktoś mądry odpowiedział.
Akumulacja jest na Bosiu widoczna, a to co dzieje się w ciągu dnia tylko to potwierdza.
ck