II odświeżania stare wątki . Człowieku jedna podpisana umowa i odlatujemy bardzo wysoko. Kiedyś był Kosa chory człowiek z problemami i sypał nawet po 13gr. Teraz już go nie ma i Prezesowi zależy żeby kurs mocno poszedł w górę , dlatego się mocno stara .Odsyłam do ostatniego naportu ,tam dużo można się dowiedzieć .