100mln akcji doszło na cd.projekt po 1,l a poszedł na ponad 200 na termo tylko kilkanaście ie mln druki a potencjał podobny co do cd.projekt ta spółka jestem pewien że setki mln zł będzie zarabiać za x lat kurs bedzie, ie wtedy ok 100,l jak nie lepiej dlatego wciąż zbierać od ponad roku i kontakt ze spółką mam, umowy to jest tylko kwestia czasu. Zresztą, ta ma ie ws, ysyko w raportach opisane, ę szkoda ze górami też, co wam będę pisał wiecej:)