Czytałem. Ale na nc mam mocno ograniczone zaufanie do takiej retoryki prezesa t2p. Wszędzie używa terminów które sugerują, że wszystko jest możliwe ale nic nie jest pewne. Co do historii spółki i tego że Kosiński swoje 7 mln akcji oddał w ulicę która z radością to odebrała to aż szok że ludzie tu traktują jego wyjście jako pozytywne. Później ta emisja dla swoich po 10gr....