Tak tak. Od miesiąca rośnie. Tak samo wer rok temu pisaliśmy. Tak urosło że z okolic 1 zl spadło na okolice 20gr. Teraz Amy co prawda 40gr ale to dzięki grupie napalonych leszczy którzy towar od Kosińskiego brali. Jedna umowa i lecimy? A czego ma dotyczyć? I na jaką kwotę? I przy jakiej marzy? Mówisz? Atom t2p będzie stawiał?