Następny co ma kontakt ze spółka:) buahahaha
Dzwoni do prezua jak Termo a ze jeszcze nic się nigdy nie potwierdziło to tylko pokazuje jakim trzeba być naiwniakiem żeby ciagle tam dzwonić:) hehe
Ci od Fluida czy np Dependa tez dzwonili i co jest to wiadomymi a ram prezie tez pieknie mówili:)