Najbardziej mnie śmieszy porównywanie do CD project i Cloud. Dotyczy to nie tylko Termo, ale też dziesiatek innych spółek z NC. Wszędzie za przykład dużych wzrostów i ogólnie wzorowych spółek podawane CD i Cloud. Panowie, jeśli przez ponad 20 lat istnienia giełdy, za dobry przykład można podać tylko dwie spółki, to wiecie jakie są szanse na to, że Termo powtórzy ich sukces?