Forum Giełda +Dodaj wątek

Rezygnacja - cos sie konczy cos sie zaczyna

Prosze Panstwa,

Pisze do Panstawa aby wyjasnic moja i Marcina rezygnacje.

Sprawa jest prosta i zlozona zarazem. Budujemy CD Projekt non stop juz kilkanascie lat (ponad 16) w koncu przychodzi taka chwila, ze trzeba zrobić przerwę w karierze zawodowej.

Ostatnie dwa lata, były dla nas okresem trudnym i stresujacym. Wraz z reszta managmentu przeprowadzilismy restrukturyzacje w wyniku ktorej grupa CDP wycofala sie z nierentownych dzialanosci i obszarow nieistotnych strategicznie. Pozyszkane lub zabezpieczone zostalo pozyskanie niezbednych srodkow finansowych. Restrukturyzjacja to tez zmniejszenie o niespelna o polowe stanu zatrudnienia. Proces ten zakonczyl sie w trzecim kwartale tego roku, kiedy to dokonczylismy optymalizacje struktury zatrudnienia oraz zmodyfikowana zostala struktura kierownictwa spolek corek. Uwienczeniem tego procesu bylo dopuszczenie akcji do obrotu. Tym samym cel wprowadzenia spolki na gielde zostal osiagniety. Zakończył się ważny okres w działalności firmy. Razem z Marcinem zdecydowaliśmy się wycofać na jakiś czas z bieżącej działalności firmy. Obaj musimy odpocząć i naładować baterie, obaj chcemy uniknąć wypalenia, którego niebezpiecznie blisko się znalezlismy. I ja i Marcin, mamy tez, choc zupelnie innej natury, wazne sprawy osobiste wymagajace naszego zaangazowania.

W tym miejscu chcialbym zapewnic, ze nasze odsuniecie sie od biezacej pracy w grupie OPTIMUS nie odbije sie negatywnie na dzialalnosci grupy. Wszystkie spolki maja bardzo kompetentne kierownictwa, oraz jasno wyznaczone strategie i cele na najblizsze lata.
Nasze odsunięcie się od bieżącego zarządzania nie oznacza, że nie będziemy wspierać firmy naszym doświadczeniem i wiedzą, na zasadzie doradczej lub konsultacji, w przypadku oczywiście gdy spółki do nas zwrócą.

Jako akcjonariusze będziemy wspierać spółkę, gdyż jest to w naszym interesie.

Co do planow spolki na przyszlosc nie jestem juz wlasciwa osoba aby o tym dyskutowac, ale tez nie wolno tego robic aby nie bylo to potraktowane jako prognozy lub/i manipulacje.

Zmiana mojej roli nie oznacza, ze zupelnie znikne z tego forum. Mysle, ze juz tylko jako akcjonariusz, bede sie staral Panstwu pomagac i wspierac w interpretacji nadchodzace informacje, jak i ogolnie sluzac swoja wiedza i doswiadczeniem w branzy gier.

Na koniec chcialem bardzo podziekowac wszystkim dyskutantom tego forum. Bylo mi bardzo milo z Panstwem polemizowac. Tak jak napisalem, rezygnacja z biezacych obowiazkow nie oznacza, ze zupelnie znikne z horyzontu (poza planowanym dluzszym urlopem kiedy to na pewno mnie tu nie bedzie:).

Prosze smialo zadawac pytania, na tyle na ile moge postaram sie na nie starym zwyczajem odpowiedziec (ale raczej wieczorem, gdyz teraz mam troche spraw do zalatwienia).

Pozdrawiam serdecznie,
Michal Kicinski
PS. Wiele osob sugerowalo, ze moge przejsc np. na stanowisko prezesa. Nie moglem sie na ten temat wypowiadac. Teraz moge to skomentowac, nie planuje takiego posuniecia. Zostalem oddelegowany do komunikacji z mediami i akcjonariuszami (m.in. wlasnie z powodu zmniejszonego zakresu innych obowiazkow) i jako "twarz" spolki moge wydawac sie wlasciwym kandydatem. Zapewniam, ze w spolce sa osoby o znacznie lepszych kompetencjach do tej roli (choc nie wiem czy na tyle elastyczne w sprawie wystepien publicznych;). Niemozliwe jest tez to z innego powodu, od czasu nieudanej operacji nogi w austrii (pamietne zdjecia z orteza na nodze na gali przedsiebiorcow roku w 2007) ze wzgledow zdrowotnych nie moge pracowac w pelnym wymiarze godzin i nie bedzie to mozliwe w najblizszych miesiacach lub nawet latach. Jeszcze raz serdecznie WSZYSTKICH :) pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,12% 178,00 2021-06-23 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.