Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PROSTE PYTANIE ! Re: Rezygnacja - cos sie konczy cos sie zaczyna

Zgłoś do moderatora
Kolejna BUJDA NA KÓŁKACH

A co do pouczania MNIE
To Ty se zapamiętaj RAZ NA ZAWSZE

To jest giełda i wycena giełdowa to kwestia popytu i podazy.(teoretycznie)
Wycena giełdowa w 10 % czasu odzwierciedla RZECZYWISTA WARTOSC spólki.

Wycena spólki giełdowej w 90 % czasu porusza się od SKRAJNEGO niedowartosciowania do skrajnego przewartosciowania.

ps.I odpowiedz w koncy bez KRECENIA

CZY W PRZECIAGU 12 MIESIECY BEDZIESZ WYWALAŁ AKCJE SPÓLKI OPTIMUS SA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,08% 250,20 2025-09-05 17:02:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.