Czlowieku - Karkosika tu juz dawno , dawno nie ma - nie sledzisz komunikatow ? Co innego konstruktywna krytyka i analiza , a co innego obsesyjne pisanie ciagle tego samego . Zrozum to wreszcie , albo sprzedaj po PKC i zapomnij o papierze - nie zatruwaj sie !!!!!