Idiotką nie jestem. Takie gadanie jak sie tu odbywa nie ma żadnego wpływu na kurs. Kurs kreują albo spółdzielnie albo kluczowi akcjonariusze. My jesteśmy dawcami kapitału, którym czasem coś spadnie z Pańskiego stołu.
Wyrażam swój pogląd na to co sie dzieje w spółce a jest licho niestety . Nie realizują obietnic i do tego jak widać kiepska strategia. Efektu synergii tez nie widać od 2 lat gadają o obniżeniu kosztów i poprawie rentowności a tu ani widu ani słychu dalej lipa i gorzej z kwartału na kwartał. Prezio ma tylko wizje ale na wizjach sie kończy. Pozostaje mieć nadzieję żę Karkosik ma coś w kapeluszu i wyciągnie bo przecież nie wchodził w spółke bez jakiegoś planu