w sumie to co gada prezio o zysku za ten rok pokrywa się z analizą i rekomendacją ostatnią
z BGŻ chyba , w szczególności o dwucyfrowym zysku netto w skali roku.
I jedna ważna info odnośnie Befado nam wynika z tego wywiadu , mianowicie , że z punktu widzenia kosztów jest to optymalne rozwiązanie dla firmy . Czekamy więc na wynik tego przetargu. Nosy do góry ostatni Protekciarze :) a w szczególności ci co nie idą za tłumem :)