To wybacz , ale dla mnie jestes idiotą . Po pierwsze od pol roku albo i dluzej jestes bardzo pesymistycznie nastawiony do akcji będąc przekonany .że sa beznadziejne , a dalej je trzymasz majac wczesniej okazje wyjsc nawet po okolo 6 zł . Po drugie majac akcje wylewasz na nie pomyje nastawiajac innych do nich negatywnie i zniechecajac czytajacych do ewentualnych zakupow . przypomina mi to wisielca stojacego na krzesle , ktory stara sie usunąć spod siebie krzesło . Trudno mi to zrozumiec , ale natura ludzka jest niezmierzona .