Jak mawiają nasi sąsiedzi,
Pożywiom, uwidzim,
:)
na tej spółce zawsze najlepsze wyniki są na koniec roku
specyfika kontraktów,
np szkoły zakup komponentów 5-9 (strata, koszty), sprzedaż mont. w szkołach do 1.09, płatności do 12 = wynik dodatni
cena /zysku = OK
marzyciel zarobiony :)