Oczywiście, cena akcji to nic innego jak SPEKULACJA.
A spekulacja na tej spółce idzie w tym kierunku, żeby obniżać cenę i tyle....
Wyniki, znasz wyniki(popatrz na raporty kwartalne), nie będą super, a rok do roku będą TRAGICZNE!!!
AHa, BUHAHAHAHAHAHAAAAAA