Skup to już się dawno odbył, (odsyłam do uchwały i widełek do skupu,
skup miał być z dywidendy)
teraz dla niedowiarków - ogłoszenie wyników 01.03.2010
to poprawi się C/Z - myślę że bardzo
a prz dzisiejszym C/Wk = 0.5
to się NTT ruszy
2 tygodnie zostały promocji
:)
Już dwa razy przewidziałem skok o 60% (czytaj moje stare posty)
teraz nawet przy tej bryndzy na giełdzi cena docelowa 2,2 (lub 1,8 min)