BUUUUHHHAAAAHAHAHAHAHAAAA
60% wow, mażyciel....
WIesz co będzie, 1 marca o 23.59 będzie raport, że się zes...ało i że zysk kicz, chopie, kompy to już przeżytek, a lapków czy tych ichniejszych nettopów to oni są co najwyżej dystrybutorem. A przecież podstawowym dystrybutorem jest ACTION S.A. Ntt ma full kasiuty i jestem przekonany, że zmieni cele emisyjne, a wtedy się zes..a na maksa, wtedy trza będzie kupić.