A tak wogóle to od tego czasu faktycznie miała miejsce zwałka na 1,10, a potem faktycznie znów było 1,50... potem znów zwałka na 1,10 a teraz przed nami zwałka poniżej złotówki, no chyba, że jakiś ynwestore sobie kupi duży pakiecik, to tylko odwlecze nieuniknione...