Co do zasady masz rację, ale giełda kieruję się innymi prawami, to głównie nasze projecje i marzenia.
Gdyby było innaczej to poława firm z GPW nie kosztowałaby więcej niż cena nominalna akcji np. 10gr a druga połowa 1/3 tej wartości.
Ale do rzeczy: wyniki będą dobre nawet na znacznym plusie,
a kredyt odnawialny jest niezbędny do normalnego funkjonowania firmy.
Każda dobra informacja na tej spółce to +70% (inna rzecz że Kureczki nie są skłone do udzialania jakichkolwiek informacji )