W lipcu były największe, w sierpniu najwieksza korekta, we wrześniu utrzymana. W pazrdzieniku już umiarkowane zmiany cen w dół a w listopadzie zdażyło odbić póki co. Tak -> pewna stabilizacja jest na dziś widoczna na wykresach. Spółka sporo zarobiła a pieniądze nie wyparują. Daj czas to kurs sam sie obroni albo nie, nie musisz być na pokładzie nie iwem po co sie produkujesz