Ludzie nie porównujcie 3 kwartału do czwartego. W lipcu były największe wzrosty cen stali. Lipiec i sierpień to było eldorado. Październik już wodospad. Myślicie że Fundy sprzedają dlatego że nie znają wyników? Znają lepiej niż główny księgowy Bowimu, Gdyby było dobrze to nie mielibyśmy kursu 8zl.