4kw bedzie najslabszy w tym roku.
Bardziej zblizony bedzie do wynikow z 2020 niz tych z 3kw. 2021.
Jak bedzie 6..8mln zysku to bedzie super.
Niestety bedzie on mocno rozczarowujacy dla wiekszosci ktora nastawiona jest zbyt optymistycznie.
W sytuacji gdy kurs spada przy mega wynikach co bedzie sie dzialo gdy wyniki beda dobre ale zwyczajne, normalne, ..??