Q4 będzie dobry. Pogoda ok, wszyscy gonią żeby pozamykać budowy przed zimą, a także będą kupowali przed podwyżkami cen w 2022. Jak są jeszcze wolne środki w budżecie to też wykorzystują przed nowym rokiem.
Stawiam na przychody ok. 700mln PLN, zysk netto ok. 30mln PLN.