Tak tak nic nie robili w IIIQ tylko kupowali drogą Stal żeby w IVQ sprzedać że stratą
Weź Ty chłopie koło i się walnij w czoło
Co tu ma Wielton do rzeczy producent podpisane umowy Stal zdrożała i w plecy Bowim handluje i jak mówił prezes sprzedają od ręki ewentualnie na niższej marży ale na +