4 kwartał będzie bardzo kiepski. W październiku ceny spadły o ponad 20%. A sprzedawali wtedy towar kupiony na szczycie w 3 kwartale. Jak wyjdą na zero w tym kwartale to będzie super, a dla wielu napalonych tutaj na 30 mln zysku to będzie szok i będzie jak na Wieltonie. Otworzy się na 5 zł. Potem będzie ubijanie DNA i potem można myśleć o kupnie.