Forum Forex +Dodaj wątek

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-05 o godz. 08:37 ~szuler napisał(a):
> Miecio, nie chcę czarowac. nie śledzę eur/pl. zbyt małe ruchy dla realu.
> http://invst.ly/1-7qk
> pytaj lepszych, prawdziwych mistrzów

Dziękuję ale Pan bax na wakacjach jak pisał dziwne czasy człowiek dożył szkoda wnuczków i dzieci ja stary już jestem swoje przeżyłem pozdrawiam.