Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
Bax, to 4,03-4 myslę , że zaliczą. jest miejsce na wzrost. tyle, ze dzisiaj to raczej nie. ale, ale, ale jak wiadomo róznie moze byc