Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
http://invst.ly/1-1fr
dalej wedlug mnie przebiją następną linijkę.
mają miejsce do wzrostu.
Anonim , mnie nie interesują pipsy. nie chcę podawać aptecznych wyliczeń