Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
robia abc wg mnie jestesmy na b
nie zagapic sie bo c moze byc glebokie a 4 to mocna obrona
z tym ze tak to ja widze bo zawsze moga pojsc sporo wyzej wiadomo zaleznie od eur/dol