Forum Forex +Dodaj wątek

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Miecio, nie chcę czarowac. nie śledzę eur/pl. zbyt małe ruchy dla realu.
http://invst.ly/1-7qk
pytaj lepszych, prawdziwych mistrzów