Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
jeżeli masz na mysli swieczkę z knotem na 3,9247, to na dziennym mają jakiś błąd. tam było 3,9367 - tak maja na godzinach. ale to nie ma znaczenia.