Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
teb tekst o OFE polecial wg mnie po to by oslabic gielde nasza a przy okazji zlotego rzadowi nie pasuje mocny zloty
teraz tylko musza nizej 1,11 zejsc na edku