z dłuzszej tka to wygladap oki ynek nie wybił 105.. jak wyres to co by nie bylo teraz jest albo a albo 4 albo albo ale kupilem i trzymam
http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411
z długiej doscciekawie to wyglada bo wybronili kanal spadkowy w srednim terminie ktory zbiegl sie w nocy w okolicach 107.500
http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=240&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411