Forum Forex +Dodaj wątek
Juz nie mam L zgasilem je po kolei 106 106200 i 300 przekrecilem sie mala s teraz wiem ale do ebc kawalek jest wiec tez tak pomyslalem ze nie pojda nizej wiem ze potrafia ale zaryzykowalem ale sam pisales kiedys ze bez ryzykazysk u niet