Forum Forex +Dodaj wątek
Trafiony zatopiony ,,, ale popatrz na ten wykres dla mnie wsparciem był kanał zielony? wiec nie wiem czemu tak napisales wiem ze to nie fibo ale oparlem sie na kanale i na tym ze zeszli 1.5 oka . To czego mam sie jeszcze nauczyc?

http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411