Trafiony zatopiony ,,, ale popatrz na ten wykres dla mnie wsparciem był kanał zielony? wiec nie wiem czemu tak napisales wiem ze to nie fibo ale oparlem sie na kanale i na tym ze zeszli 1.5 oka . To czego mam sie jeszcze nauczyc?
http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411