Forum Forex +Dodaj wątek
Wziałem juz mała s --dlaczego przy 106-400 jest fibo 50 jak wybija bede dokadal az do 106.900 jak kanal zielony
http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=15&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411