Forum Forex +Dodaj wątek
a nauczyc to masz sie tego ze to zadna pozycja wejscia zwlaszcza gdy ecb moze zamieszac sporo bardziej niz myslisz
bo co jak poluzuje mocno eur albo wzmocni i zaden luz