Forum Forex +Dodaj wątek
i podparełm sie tym ze to jest albo a albo fala 4 według mnie w tym momencie nie byloto wazne bo i tak stwierdzilem ze odbija i tak zrobili... ale spoko lubie twoje uwagi bo wiecej sie naucze!!!